OT Artwork - шаблон joomla Новости

رونق تولید

خانه/اطلاعیه های صندوق/سفر کارت

سفر کارت

در راستای ارایه خدمات تفریحی و رفاهی به خانواده سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در حوزه گردشگردی و جهانگردی تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان ایرانگردی و جهانگردی با صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور منعقد گردید.
بنا براین گزارش این تفاهم نامه با موضوع ارایه کلیه خدمات سفر(اقامتی،بلیط،اماکن تفریحی)،برگزاری تورهای تخصصی،سیاحتی و زیارتی(داخلی و خارجی) امضاء گردید.
براین اساس اعضا سازمان می تواند با شرایط ویژه به صورت نقدی با استفاده از تخفیف ۲۰ درصدی در ایام پیک و ۴۰ درصدی در ایام غیر پیک و همچنین ارایه تسهیلات سفر با اقساط شش ماهه معادل ۶۰ درصد هزینه خدمات تور بدون تخفیف و با کارمزد۱% ماهیانه از خدمات گردشگری و جهانگردی برخوردار شوند.


اعضای سازمان می توانند از طریق مراجعه به سایت iaeo.ir و ورود به منوی “کاربری” و انتخاب گزینه “خدمات گردشگری” می توانند درخواست خود را ثبت و برای استفاده از تسهیلات با پرداخت مبلغ ۲۲۰،۰۰۰ ریال نام نویسی کنند

مزایا داشتن کارت نقره ای:

*اسامی دارندگان این کارت در کل کشور (در بانک اطلاعاتی جهانگردی و ایرانگردی) براساس کدملی موجود می باشد،که با مراجعه به سایت www.safarcard.ir قسمت موجودی نسبت به مشاهده مشخصات خود اقدام نمایند.

 

 

Last modified on Tuesday, 18 July 2017 13:02
Rate this item
(0 votes)