با اهدای سلام و عرض ارادت فراوان خدمت یکایک اعضای محترم سازمان و با آرزوی توفیق روز افزون برای تک تک عزیزان.

به استحضار می رساند که مجمع عمومی سازمان در سال 1399 و همچنین 1400صرفاً به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا برگزار نشده است. البته این عدم برگزاری مجامع فقط مربوط به استان البرز نمی باشد کما اینکه در هیچ یک از استانهای کشور و همچنین سازمان مرکزی نیز مجمعی برگزار نشده است.

این عدم برگزاری مجامع که علت آن نیز بیان شد از یک سو موجب نگرانی اعضای خیرخواه و برخی از معتمدین سازمان گردیده و از سوی دیگر نیز تعدادی با طرح مسایل واهی سعی در بهره برداری های خاص می نمایند. طی روزهای اخیر تعدادی از اعضای محترم ضمن مراجعه حضوری و تماس تلفنی از اینجانب خواستند که حتماً موضوع برگزاری مجمع  را با اعضا در میان بگذارم.

لازم میدانم به صراحت عرض نمایم که برای برگزاری مجمع، کلیه اعضای محترم شورای استان تاکید فراوان داشتند که مجمع عمومی طبق قانون برگزار شود. مقدمات امر نیز کاملاً فراهم شده است. گزارش حسابرسی سال های 1398و1399 آماده ارایه می باشد و هیئت رئیسه سازمان هیچ محدودیت و مشکلی برای برگزاری مجمع ندارد.

فرصت را مغتنم شمرده و مجدداً خدمت تمامی اعضای محترم سازمان اعلام میدارم که یکی از برنامه های شورای استان، برگزاری مجمع می باشد که با تمام سعی و توان و رعایت پروتکل های بهداشتی و اخذ مجوز از مراجع ذیربط (سازمان مرکزی – ستاد کرونای استان و…) امیدوارم تا پایان آذر ماه نسبت به برگزاری مجمع و ارایه گزارش به حضور اعضای محترم اقدام نماییم